smagračių remontas sankaba

Apie mus

UAB „LUGRA“ atlieka lengvųjų automobilių ir visureigių, smagračių kapitalinį remontą. Smagračiai restauruojami specialiai tam sukurtomis profesionaliomis technologijomis ir nuolat tobulinama įranga.

 

Šiandien beveik visi naujesni nei 15 metų automobiliai, ypač dyzeliniai, konstruojami jau nebe su vienos masės, bet dviejų masių smagračiais, arba dar angliškai vadinamą Dual mass flywheel (DMF). Tai daug tobulesnė konstrukcija, tačiau tobulėjant konstrukcijai sudėtingesni tampa ir jos remonto darbai.

 

Sankabos sistema ir jos remontas, o ypatingai kai automobiliuose yra komplektuojamas dviejų masių smagratis yra tikrai dažnas dyzelinių automobilių gedimas todėl kiekvieną dieną gauname daug klausimų kodėl tas dviejų masių arba plaukiojantis smagratis yra, ką jis daro ir ką dabar daryti, kad pašalinti nereikalingas vibracijas.

 

Dvimasiai smagračiai buvo sukurti norint, kad automobilis važiuotų kuo komfortiškiau ir smagračio veikimas būtų beveik nejuntamas. Pagrindinė dvimasio smagračio misija – slopinti variklio keliamas vibracijas ir sušvelninti perduodamą variklio sukimo monetą, kitaip tariant, „plaukiojančio“ smagračio tikslas – sugerti smūgius ir padaryti pavarų keitimą kiek įmanoma sklandesnį ir švelnesnį. Dažniausiai šie dvimasiai smagračiai buvo komplektuojami dyzeliniuose automobiliuose, nes dyzeliniai varikliai maksimalią galią ir sukimo momentą pasiekia dar esant žemoms apsukoms.

Dažniausiai smagračio gedimus išduoda  atsiradęs pašalinis garsas, kuris girdimas tiek varikliui dirbant laisvais sūkiais, tiek važiuojant. Šis garsas dar suintensyvėja, kuomet keičiama pavara. Būtent tuomet smagratis ir turi sugerti ir slopinti vibracijas. Įsisenėjus smagračio gedimams atsiranda ir kiti simptomai – variklio vibracija tiek dirbant laisvais sūkiais, tiek ir važiuojant. Eksploatuojant automobilį toliau, garsas tik stiprėja, pradeda vibruoti sankabos pedalas ir kai kuriais atvejais net visas automobilis.

 

Įmonė atlieka:

  1. smagračių ir sankabų kapitalinis remontas
  2. smagračių restauravimas, šlifavimas, balansavimas
  3. sankabos diskų remontas
  4. diskatorių šlifavimas
  5. smagračio lengvinimas

 

Tad jei įtariate plaukiojančio smagračio gedimą – kreipkitės!

Tel.: +370 67952883

 

Įmonės klientai – ir fiziniai asmenys, ir įmonės. Smagračiams suteikiama 6 mėnesių garantija.

Smagračio remonto technologinis procesas