Žymos: mašina, mašina mašinos, hidraulinės mašinos, Pigūs mašina, Aukštos Kokybės mašina mašinos, Kinija mašinos hidraulinės Tiekėjų.

€6 196.01
  • Yra sandėlyje
  • s5795


  • Modelio Numeris: QC12Y
  • CNC arba Ne: Normalus
  • Sąlyga: Naujas

  • Pakuotės Svoris: 500.0kg (1102.31lb.)
  • Pakuotės Dydis: 690cm x 260cm x 270cm (271.65in x 102.36in x 106.30in)
  • Įrenginio Tipas: Nustatyti

QC12Y serijos Hidraulinės kirpimo ir pjovimo mašina plieno plokštė

1. Visiškai Europos dizaino, racionaliau žiūri, Rėmas: susideda iš dešinės ir kairės sienos lentas, darbo stalas, aliejus, dėžutė, lizdo, plieno ir kt. Streso suvirintas dalys gali būti pašalinti vibraciją. Mašina turi didelio tikslumo ir didelės stiprybės ir gali būti lengvai transportuojami.

2. Kaip pjovimo spindulį, sukurta vidinio linkęs manyti struktūrą, ji yra lengva plokštės kristi žemyn ir tikslumą produktai taip pat gali būti garantuotas.

3. Didelis tikslumas, didelis efektyvumas, paprasta ir patogu operaciją, atlikimas geras, palankios kainos ir geriausias aptarnavimas.

4. Mašina Europos Sąjungos CE sertifikavimas, ISO kokybės sistemos sertifikavimas

Techniniai Parametrai

Informacija

Aprašymas

Hidraulinė sistema:

1.Patvirtinti integruotas hidraulinis kontrolės sistemos, daugiau, patikimus ir lengva priežiūra. Hidraulinė sistema susideda iš variklio,

alyvos siurblio ir vožtuvo grupių ir jis yra įrengtas viršuje naftos langelį.

2. Kas visą darbo ciklą galima pasiekti per valdymo hidraulinis vožtuvas.

Nuotolinio reguliavimo vožtuvas gali reguliuoti darbinį slėgį, dešinėje pusėje, prie sienos valdyba.

3. Visi ruonių cilindras yra importuojamos, labiausiai žinomas prekės ženklas, geros kokybės ir didelio našumo

4. Perkrovos perpildymo apsauga yra įrengti, kad hidraulinė sistema, kuri gali užtikrinti nėra nuotėkio, ir alyvos lygis gali skaityti arba matyti tiesiogiai

Pjovimo kontrolės sistema:

1. Pjovimo kartus šį apdirbimo įrankis yra rodomi Estun E21S NC ir tiksliai rodo supjaustyti po bloko dydį ir skaičių ekranas.

2 . Lygiagretumo lapas turi būti atjungta ir tikslumo poslinkio dydis gali būti užtikrinta. Sumažinti insulto ir supjaustyti kartus, taip pat galima kontroliuoti.

3. Šviesos derinimo įtaisas palengvina piešimo linijos pjovimo, Standartinis priekinis paramos lapo rėmeliai, standartinių peiliukai

4. Sistema naudoja šlapimo pūslės, hidraulinis akumuliatorius, kaip pagalbinės energijos, sugeria slėgio šoko, mašina veikia sklandžiai, žemas triukšmo lygis.

Ašmenys pritaikyti ir pjovimo tikslumas:

1. Priimti vertus varantys greitai ir tiksliai reguliuoti disko šalinimas, Kirpimo skirsniuose, shadow-line pjovimo.

2. Stačiakampio formos mono blokas, geležtės, siūlanti ilgą gyvenimą su 4 pjovimo briaunas, aukštos kokybės anglies aukštos chrome " peiliukai D2 kokybės.

3. Kirpimo kampas yra Kintamasis, kuris gali sumažinti šlyties deformacijos skardos ir gali smulkinti daug storesnės skardos.

Iš anksto technologijos ir procedūros:

1.Pasirinktinai:Olandija Delem DAC360, DAC310 ar Estun E200 cnc kontrolierius

automatiškai kontroliuoja atgal, įvertinti, pjovimo eiga, pjovimo kampas ir geležtės atotrūkis kartu numeriai darbo vienetų tiksliai.

2.Pagrindinės europos elektros ir Hidrauliniai Vožtuvai Advanced neatsiejama hidraulinė sistema su geras patikimumas, Importuotų iš Vokietijos.

Elektros sistemos ir saugos susikabinti:

1. Elektriniai komponentai yra importuojamos ar iš Kinijos-užsienio bendrą Įmonę, laikantis tarptautinių standartų, patikimi saugos, ilgas gyvenimas, gera anti-trukdžių gebėjimas, radiacinės vienetas yra sumontuotos elektros spintos.

2. Apsauginė tvora ir saugos susikabinti funkcionavimui užtikrinti saugumą. Yra kilnojamojo vienos pusės pedalo jungiklis, lengva valdyti.

3. Avarinis sustoja mašina ir kojinis jungiklis saugos ir Tvora kaip kūno apsauga yra standartas, arba šviesos užuolaidos yra optiona

Susisiekite su manimi


Parašyti atsiliepimą

Panašūs produktai