Žymos: 10g sfp, 10g sfp, sfp 1310nm, Pigūs 10g sfp, Aukštos Kokybės 10g sfp, Kinija sfp 1310nm Tiekėjų.

€61.96
  • Yra sandėlyje
  • s842


  • Prekės Pavadinimas: LODFIBER
  • Modelio Numeris: OSX010000

  • Pakuotės Dydis: 10cm x 10cm x 5cm (3.94in x 3.94in x 1.97in)
  • Pakuotės Svoris: 0.201kg (0.44lb.)
  • Įrenginio Tipas: gabalas

Už "Huawei", OSX010000 Optinis SFP modulis+ 10G vieno režimo modulis (1310nm, 10 km, LC)

Produkto Būklė:

naujas

Produkto Savybės:

l Huawei 10G SFP+ Moduliai ,1310nm 10km,10G SFP LR

l Karšto-pluggable SFP+ pėdsaką

l Remia 9.95 iki 10,3 Gb/s sparta bitais

l Galios sklaida

l RoHS-6 atitiktų reikalavimus (be švino)

l Komercinės temperatūra paskambino 0C, kad .70C

l Bendrosios 3.3 Vpower tiekimo

l Maksimalus nuorodą ilgis 10km apie 2000 MHZ-SMF km

l Imtuvas apriboti elektros sąsaja

l Dvipusį, LC jungtis

l įmontuotas skaitmeninis diagnostikos funkcijas

l 1310nm DFB siųstuvas, PRISEGTI foto-detektorius

l Visi metalinis korpusas aukščiausios EPI performance

Programos:

10GBASE-LR/SW 10G Ethernet

Veikimo Specifikacijas

Absoliučioji reitingas

Viršijančios ribos gali sugadinti siuntimo ir priėmimo modulis visam laikui.

Garantija:

Pažadame, visi reklamuojami optiniai siųstuvai-imtuvai yra visiškai naujas su naujų komponentų ir dalių, ir visiškai jokiu būdu nenaudokite senų ir restauruotas medžiagų. Visi optiniai siųstuvai-imtuvai buvo per funkcinis ir senėjimo bandymas. Mes suteikiame 3 metų garantiją visi optiniai siųstuvai-imtuvai nuo išsiuntimo dienos.

Įmonės Instrukcija:

Mes galime suteikti GBIC/SFP/SFP+/X2/XENPAK/XFP/PON ir tt, kurie yra visiškai suderinama su "CISCO", H3C, HP, "Huawei" ir pan.

Mes galime pateikti visą seriją suderinama optiniai moduliai į mūsų klientui, jei reikia, pls nedvejodami kreipkitės į mus.

Taip pat, mes galime suteikti OEM mūsų klientu.

Grąžinimas:

1, Mes teikiame 1 metų pakeitimas ir 3 metų techninės priežiūros garantijos.

2, Mūsų garantija netaikoma netinkamai, fiziškai pažeistas, vandens sugadinimo, praradimo ar vagystės.

3, Visi pirkimai gali būti grąžintas within14 dienų nuo pirkimo grąžinti visą arba mainų.

4, Visi produktai turi būti originalios būklės.


Parašyti atsiliepimą

Panašūs produktai